Operational amplifier; 69MHz; 3÷24V; Channels: 2; SO8-EP
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD8397ARDZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD8397ARDZ
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 69MHz; 3÷24V; Channels: 2; SO8-EP
| Mounting | SMT |
| Case | SO8-EP |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | voltage feedback |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 2 |
| Bandwidth | 69MHz |
| Slew rate | 53V/μs |