IC: operational amplifier; 1MHz; Ch: 4; SO14
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD8544ARZ-REEL7
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD8544ARZ-REEL7
Spetsifikatsioon tootele IC: operational amplifier; 1MHz; Ch: 4; SO14
| Mounting | SMT |
| Case | SO14 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | rail-to-rail |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Number of channels | 4 |
| Bandwidth | 1MHz |
| Slew rate | 0.75V/μs |