Operational amplifier; 5MHz; 5÷26V; Channels: 4; TSSOP14
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD8625ARUZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD8625ARUZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 5MHz; 5÷26V; Channels: 4; TSSOP14
| Mounting | SMT |
| Case | TSSOP14 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | rail-to-rail output |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 4 |
| Bandwidth | 5MHz |
| Slew rate | 5V/μs |