IC: analog switch; SPDT; Channels: 1; SOT23; 2.7÷5.5V; 190MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADG619BRTZ-500RL7
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: ADG619BRTZ-500RL7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: analog switch; SPDT; Channels: 1; SOT23; 2.7÷5.5V; 190MHz
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2.7...5.5V DC |
| Case | SOT23 |
| Type of integrated circuit | analog switch |
| Resistance | 8.5Ω |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 190MHz |
| Output configuration | SPDT |