IC: analog switch; SPST-NC; Channels: 4; parallel; LFCSP20; 200MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADG782BCPZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: ADG782BCPZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: analog switch; SPST-NC; Channels: 4; parallel; LFCSP20; 200MHz
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 1.8...5.5V DC |
| Case | LFCSP20 |
| Type of integrated circuit | analog switch |
| Resistance | 2.5Ω |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 4 |
| Interface | parallel |
| Bandwidth | 200MHz |
| Output configuration | SPST-NC |