IC: analog switch; 2: 1; Channels: 4; parallel; LFCSP20; 2.7÷5.5V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADG784BCPZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: ADG784BCPZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: analog switch; 2: 1; Channels: 4; parallel; LFCSP20; 2.7÷5.5V
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2.7...5.5V DC |
| Case | LFCSP20 |
| Type of integrated circuit | analog switch |
| Resistance | 2.2Ω |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 4 |
| Interface | parallel |
| Bandwidth | 240MHz |
| Output configuration | 2:1 |