Transistor: IGBT; 650V; 30A; 110W; D2PAK; automotive industry
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AFGB30T65SQDN
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: AFGB30T65SQDN
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 650V; 30A; 110W; D2PAK; automotive industry
| Mounting | SMD |
| Case | D2PAK |
| Kind of package | reel, tape |
| Type of transistor | IGBT |
| Application | automotive industry |
| Power dissipation | 110W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 120A |
| Collector current | 30A |
| Gate charge | 56nC |
| Collector-emitter voltage | 650V |