Transistor: IGBT; 650V; 75A; 188W; TO247-3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AFGHL75T65SQDC
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: AFGHL75T65SQDC
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 650V; 75A; 188W; TO247-3
| Mounting | THT |
| Case | TO247-3 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 188W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 300A |
| Collector current | 75A |
| Gate charge | 139nC |
| Collector-emitter voltage | 650V |