Transistor: IGBT; 650V; 160A; 441W; TO247-3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AFGY160T65SPD-B4
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: AFGY160T65SPD-B4
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 650V; 160A; 441W; TO247-3
| Mounting | THT |
| Case | TO247-3 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 441W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 480A |
| Collector current | 160A |
| Gate charge | 163nC |
| Collector-emitter voltage | 650V |