Transistor: NPN; bipolar; 400V; 225mA; 500mW; SOT23
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AKS1100
Tootja: AKYGA SEMI
Tootja tootekood: AKS1100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 400V; 225mA; 500mW; SOT23
| Mounting | SMD |
| Case | SOT23 |
| Kind of package | reel, tape |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 500mW |
| Collector current | 0.225A |
| Frequency | 50MHz |
| Collector-emitter voltage | 400V |
| Current gain | 15...300 |