Tootekood: AMEL20-9S277HAVZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AMEL20-9S277HAVZ
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 20W; 85÷305VAC; Usup: 100÷430VDC; Uout: 9VDC; 84%
Output current 2.2A
Mounting PCB
Power 20W
Operating temperature -25...85°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Series AME
Body dimensions 52.4x27.2x24mm
Output voltage 9V DC
Insulation voltage 4kV
Efficiency 84%