Tootekood: AMEL30-12S277HAVZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AMEL30-12S277HAVZ
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 30W; 85÷305VAC; Usup: 100÷430VDC; Uout: 12VDC
Output current 2.5A
Mounting PCB
Power 30W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Series AME
Body dimensions 69.5x39x24mm
Output voltage 12V DC
Efficiency 90%