Tootekood: AMEL30-15S277HAVZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AMEL30-15S277HAVZ
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 30W; 85÷305VAC; Usup: 100÷430VDC; Uout: 15VDC
Output current 2A
Mounting PCB
Power 30W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Series AME
Body dimensions 69.5x39x24mm
Output voltage 15V DC
Efficiency 90%