Tootekood: AMEL6-24SVZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AMEL6-24SVZ
  • Output voltage
  • Insulation voltage
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 6W; Uout: 24VDC; Iout: 0.25A; 80%; Mounting: PCB
Output current 250mA
Mounting PCB
Power 6W
Operating temperature -40...70°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Series AME
Body dimensions 50.8x25.4x15.36mm
Output voltage 24V DC
Insulation voltage 4kV
Efficiency 80%