Transistor: IGBT
Kordarv:
800.0
Minimum quantity:
800.0
Tootekood:
AOB10B60D
Tootja: ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: AOB10B60D
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT
| Mounting | SMD |
| Case | TO263 |
| Kind of package | reel, tape |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 82W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 40A |
| Collector current | 10A |
| Gate charge | 17.4nC |
| Collector-emitter voltage | 600V |