Transistor: IGBT
Kordarv:
240.0
Minimum quantity:
240.0
Tootekood:
AOK10B60D
Tootja: ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: AOK10B60D
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT
| Mounting | THT |
| Case | TO247 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Power dissipation | 82W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 40A |
| Collector current | 10A |
| Gate charge | 17.4nC |
| Collector-emitter voltage | 600V |