Transistor: IGBT; 600V; 62A; 543W; TO247-3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
APT40GP60BG
Tootja: MICROCHIP TECHNOLOGY
Tootja tootekood: APT40GP60BG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 600V; 62A; 543W; TO247-3
| Mounting | THT |
| Case | TO247-3 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Technology | POWER MOS 7® |
| Turn-on time | 49ns |
| Power dissipation | 543W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 160A |
| Collector current | 62A |
| Gate charge | 135nC |
| Collector-emitter voltage | 600V |
| Turn-off time | 156ns |