Tootekood: AQ15-01FTG
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: AQ15-01FTG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 30 V, SOD-323, 2 Pins, 15 V, 450 W, SPA AQxx Series