Tootekood: AQ24C-01FTG
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: AQ24C-01FTG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 42 V, SOD-323, 2 Pins, 24 V, 450 W, SPA AQxxC Series