Tootekood: AQ24CANFD-02HTG
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: AQ24CANFD-02HTG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 50 V, SOT-23, 3 Pins, 24 V, 200 W