AQ36C-01FTG
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: AQ36C-01FTG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 62 V, SOD-323, 2 Pins, 36 V, 450 W, SPA AQxxC Series