Tootekood: AQHV12-01ETG-C
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: AQHV12-01ETG-C
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, Bidirectional, 25 V, SOD-882, 2 Pins, 12 V, 200 W, AQHV-C Series