AQHV12-01ETG
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: AQHV12-01ETG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, Unidirectional, 25 V, SOD-882, 2 Pins, 12 V, 200 W, AQHV Series