AQHV12-01LTG-C
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: AQHV12-01LTG-C
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, Bidirectional, 30 V, SOD-523, 2 Pins, 12 V, 300 W, AQHVxx-01LTG-C Series