Tootekood: AQHV15-01ETG
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: AQHV15-01ETG
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, Unidirectional, 28 V, SOD-882, 2 Pins, 15 V, 200 W, AQHV Series