AQHV24-01ETG-C
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: AQHV24-01ETG-C
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, Bidirectional, 50 V, SOD-882, 2 Pins, 24 V, 200 W, AQHV-C Series