Tootekood: AQHV24-01ETG
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: AQHV24-01ETG
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, Unidirectional, 50 V, SOD-882, 2 Pins, 24 V, 200 W, AQHV Series