DRAM memory; SDRAM; 4Mx32bit; 3÷3.6V; 143MHz; 6.5ns; TFBGA90
Kordarv:
190.0
Minimum quantity:
190.0
Tootekood:
AS4C4M32S-7BCN
Tootja: ALLIANCE MEMORY
Tootja tootekood: AS4C4M32S-7BCN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DRAM memory; SDRAM; 4Mx32bit; 3÷3.6V; 143MHz; 6.5ns; TFBGA90
| Mounting | SMD |
| Case | TFBGA90 |
| Type of integrated circuit | DRAM memory |
| Operating voltage | 3...3.6V |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Kind of memory | SDRAM |
| Clock frequency | 143MHz |
| Kind of interface | parallel |
| Access time | 6.5ns |
| Memory organisation | 4Mx32bit |