FLASH memory
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AS5F31G04SND-08LIN
Tootja: ALLIANCE MEMORY
Tootja tootekood: AS5F31G04SND-08LIN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele FLASH memory
| Mounting | SMD |
| Case | LGA8 |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 3...3.6V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Interface | SPI |
| Kind of memory | NAND Flash |
| Operating frequency | 120MHz |
| Kind of interface | serial |