Tootekood: B72590D0150A060
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B72590D0150A060
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, Cera, 46 V, 0402 [1005 Metric], 2 Pins, 15 V, 670 W