Transistor: NPN; bipolar; 45V; 0.5A; 1W; SC74
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
BC817SUE6327
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: BC817SUE6327
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 45V; 0.5A; 1W; SC74
| Mounting | SMD |
| Case | SC74 |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 1W |
| Collector current | 500mA |
| Frequency | 170MHz |
| Collector-emitter voltage | 45V |