Transistor: NPN; bipolar; 65V; 100mA; 250W; SC89,SOT523
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BC846BT TR PBFREE
Tootja: Central Semiconductor
Tootja tootekood: BC846BT TR PBFREE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 65V; 100mA; 250W; SC89,SOT523
| Mounting | SMD |
| Case | SC89, SOT523 |
| Kind of package | reel, tape |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 250W |
| Collector current | 100mA |
| Frequency | 100MHz |
| Collector-emitter voltage | 65V |
| Current gain | 200...450 |