Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP; bipolar; 45V; 1A; 2W; SOT223
| Mounting | SMD |
| Case | SOT223 |
| Kind of package | reel, tape |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Power dissipation | 2W |
| Collector current | 1A |
| Frequency | 120MHz |
| Collector-emitter voltage | 45V |
| Current gain | 40...250 |