Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 60V; 1A; 2W; SOT223; automotive industry
| Mounting | SMD |
| Case | SOT223 |
| Kind of package | reel, tape |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Application | automotive industry |
| Power dissipation | 2W |
| Pulsed collector current | 0.2A |
| Collector current | 1A |
| Frequency | 100MHz |
| Collector-emitter voltage | 60V |
| Current gain | 100...250 |