Transistor: NPN; bipolar; 115V; 2A; 30W; TO220AB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BD239C
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: BD239C
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 115V; 2A; 30W; TO220AB
| Mounting | THT |
| Case | TO220AB |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 30W |
| Collector current | 2A |
| Frequency | 3MHz |
| Collector-emitter voltage | 115V |