Transistor: PNP; bipolar; 80V; 3A; 40W; TO220AB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BD242B
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: BD242B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP; bipolar; 80V; 3A; 40W; TO220AB
| Mounting | THT |
| Case | TO220AB |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Power dissipation | 40W |
| Collector current | 3A |
| Frequency | 3MHz |
| Collector-emitter voltage | 80V |