Transistor: NPN; bipolar; Darlington; 80V; 8A; 60W; TO220AB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BDX53B
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: BDX53B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; Darlington; 80V; 8A; 60W; TO220AB
| Mounting | THT |
| Case | TO220AB |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 60W |
| Collector current | 8A |
| Collector-emitter voltage | 80V |
| Kind of transistor | Darlington |
| Current gain | 750 |