Transistor: NPN; bipolar; RF; 4.5V; 0.17A; 0.5W; SOT343
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BFP450H6327
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: BFP450H6327
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; RF; 4.5V; 0.17A; 0.5W; SOT343
| Mounting | SMD |
| Case | SOT343 |
| Kind of package | reel, tape |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 500mW |
| Collector current | 0.17A |
| Frequency | 24GHz |
| Collector-emitter voltage | 4.5V |
| Kind of transistor | RF |