Transistor: NPN; bipolar; RF; 12V; 20mA; 0.175W; SOT323
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BFR181WH6327XTSA1
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: BFR181WH6327XTSA1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; RF; 12V; 20mA; 0.175W; SOT323
| Mounting | SMD |
| Case | SOT323 |
| Kind of package | reel, tape |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 175mW |
| Collector current | 20mA |
| Frequency | 8GHz |
| Collector-emitter voltage | 12V |
| Kind of transistor | RF |