Transistor: NPN; bipolar; 60V; 1A; 0.8W; TO39
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BFX85
Tootja: CDIL
Tootja tootekood: BFX85
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 60V; 1A; 0.8W; TO39
| Mounting | THT |
| Case | TO39 |
| Kind of package | bulk |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 800mW |
| Collector current | 1A |
| Frequency | 50MHz |
| Collector-emitter voltage | 60V |
| Current gain | 15...70 |