Transistor: NPN; bipolar; 35V; 1A; 0.8/5W; TO39
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BFY50
Tootja: CDIL
Tootja tootekood: BFY50
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 35V; 1A; 0.8/5W; TO39
| Mounting | THT |
| Case | TO39 |
| Kind of package | bulk |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 0.8/5W |
| Collector current | 1A |
| Frequency | 50MHz |
| Collector-emitter voltage | 35V |