Transistor: NPN; bipolar; Darlington; 350V; 15A; 150W; D2PAK
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BUB941ZTT4
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: BUB941ZTT4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; Darlington; 350V; 15A; 150W; D2PAK
| Mounting | SMD |
| Case | D2PAK |
| Kind of package | reel, tape |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 150W |
| Pulsed collector current | 30A |
| Collector current | 15A |
| Collector-emitter voltage | 350V |
| Kind of transistor | Darlington |
| Current gain | 300 |