Transistor: NPN; bipolar; 250V; 45A; 180W; TO247-3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BUTW92
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: BUTW92
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 250V; 45A; 180W; TO247-3
| Mounting | THT |
| Case | TO247-3 |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 180W |
| Collector current | 45A |
| Collector-emitter voltage | 250V |