Tootekood: BYV32E-100,127
Tootja: WeEn Semiconductors
Tootja tootekood: BYV32E-100,127
  • Mounting
  • Case
  • Case
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Semiconductor structure
  • Max. load current
  • Features of semiconductor devices
  • Max. forward impulse current
  • Max. forward voltage
  • Reverse recovery time
  • Type of diode
  • Heatsink thickness
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Diode: rectifying; THT; 100V; 20A; tube; Ifsm: 137A; TO220AB; 25ns
Mounting THT
Case TO220AB, SOT78
Kind of package tube
Semiconductor structure common cathode, double
Max. load current 20A
Features of semiconductor devices ultrafast switching
Max. forward impulse current 137A
Max. forward voltage 850mV