Tootekood: BZT52C5V6-7-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: BZT52C5V6-7-F
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Power dissipation
  • Type of diode
  • Zener voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.37W; 5.6V; SMD; reel,tape; SOD123; single diode
Mounting SMD
Case SOD123
Tolerance ±7%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 370mW
Type of diode Zener
Zener voltage 5.6V