Tootekood: BZW04-376BRL
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: BZW04-376BRL
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSIL BZW04 Series, Bidirectional, 376 V, 776 V, DO-15 (DO-204AC), 2 Pins