Tootekood: BZW06-342BRL
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: BZW06-342BRL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Transil BZW06 Series, Bidirectional, 342 V, 706 V, DO-15 (DO-204AC), 2 Pins