Tootekood: C103TM080D
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: C103TM080D
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Current rating
  • Rated voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inom: 80A; 690VAC; IP40; -25÷70°C; Protected poles: 3
Operating temperature -25...70°C
IP rating IP40
Current rating 80A
Rated voltage 690V AC