Tootekood: C104TM100D
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: C104TM100D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inom: 100A; 690VAC; IP40; -25÷70°C; Protected poles: 4d
Operating temperature -25...70°C
IP rating IP40
Current rating 100A
Rated voltage 690V AC