CAB411RF-0100-A-1-E
Tootja: GCT
Tootja tootekood: CAB411RF-0100-A-1-E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; MMCX male,SMA female; brown; -40÷125°C; 0÷3GHz; 100mm; 50Ω
| Operating temperature | -40...125°C |
| IP rating | IP69K |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 100mm |